Dobrá správa pre rockerov. Fajnrock TV rozširuje svoje pokrytie o Orange

Milovníci rockových a metalových videoklipov sa môžu tešiť. Fajnrock TV rozširuje svoje pokrytie o ďalšieho operátora. Tí, ktorí využívajú Fiber TV od spoločnosti Orange a holdujú rockovému žánru si určite prídu na svoje. 

Po spoločnostiach UPC, Antik Telekom, Progress a Tesatel, je Orange piatym operátorom, ktorý prináša hudobnú televíziu Fajnrock TV pre svojho zákazníka.  Vo Fiber TV je zatiaľ dostupná v zmiešanom detskom a hudobnom balíčku od 28. mája 2015.

„Veľmi nás teší zaradenie Fajnrock TV do programových balíčkov spoločnosti Orange. Mnohí fanúšikovia rockovej hudby sa nás pýtajú, že ako si nás môžu naladiť. Sme pomerne mladá hudobná stanica, na Slovensku fungujeme niečo vyše roka. Neustále sa rozrastáme a rozširujeme o operátorov. Pevne verím, že budeme prinášať len dobré správy a postupne potešíme drvivú väčšinu rockových fanúšikov,“ povedal riaditeľ Fajnrock TV Slovensko, Peter Wilsen Bradáč. 

Fajnrock TV je hudobná stanica z Českej republiky. Programovou štruktúrou je zameraná skôr pre mladého diváka. Okrem tematických hudobných blokov (vrátane slovenského bloku), vysiela aj moderované relácie a formát tej najsledovanejšej relácie – “Flashback“ sa začal točiť aj v slovenskej verzii so slovenským moderátorom a kapelami. Dôležitou súčasťou filozofie stanice, je podpora mladých kapiel. Nielen známe skupiny, na ktorých fanúšikovia často len zaostrujú zraky z desiateho radu na festivale, ale aj menej známe skupiny, ktoré natočia kvalitný videoklip na dobrú skladbu, môžu byť v rotácii. Aj preto Fajnrock TV podporil rozbiehajúci sa slovenský projekt Rocková Maturita. Letnou novinkou bude Fajnrock stage na Cibula feste v Holíči a chystajú sa aj reportáže zo slovenských festivalov. Fajnrock TV je tu pre Vás, tešíme sa na leto!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *