Do More Than Festu ostáva už len niekoľko dní

AKTUALIZÁCIA 15. 8. 2017:

More Than Fest bol organizátorom zrušený z technických príčin. Pre viac informácií sledujte FB udalosť festivalu https://www.facebook.com/events/1778334262414595/

————————————————————————————–

 

Najlepšie obsadený slovenský festival. Takým prívlastkom sa pýši MORE THAN FEST, metalový festival, ktorý sa od 17. do 20. augusta uskutoční vo Zvolenskej Slatine. Z pôvodných dvoch dní sa festival rozšíril o ďalšie dva, aby sme si mohli vychutnať ešte väčšiu dávku veľkých mien svetovej aj slovenskej metalovej scény.

 

Program festivalu ešte nie je úplne stopercentný, ale už teraz vieme, že na dvoch pódiách sa vo štvrtok prestavia EUFORY, ALKEHOL, QUEENMANIA, HORKÝŽE SLÍŽE, FIREWIND, Steve Harris so svojou kapelou BRITISH LION, FLESHGOD APOCALYPSE, ktorých májové koncerty sa museli zrušiť, a OVERKILL.

 

Na piatok sú naplánované skupiny už od obeda, a to FISHFACE, DARKTRIBE, BASTARD, TRISTANA, RAMCHAT, RAVENCLAW, ARKONA, MASTERPLAN, POWERWOLF, DARK FUNERAL, PAIN a piatkový program zakončí Tobias Sammet a jeho EDGUY.

 

Sobota nebude o nič slabšia, keďže má vo svojom line-upe kapely MAD FREQUENCY, 5RAND, SIGNUM REGIS, DRAGONY, DRAGONHAMMER, AINT, CIVIL WAR, KOBRA AND THE LOTUS, INSOMNIUM, GORGOROTH, TIMO TOLKKI zo Stratovarius so svojou bandou, WINTERSUN a to najlepšie na koniec – AMON AMARTH.

 

Posledný deň sa síce ešte dolaďuje, ale už teraz je známe, že návštevníci festivalu sa môžu tešiť na formácie MOFOKILLER, MIDNIGHT SCREAM, SYMFOBIA, RAGE MEETS REFUGE a EPICA.

 

Okrem zoznamu kapiel, z ktorého padá sánka (a pri aktuálnej cene 56 € za celý festival padá až na podlahu, pričom do konca minulého roka stáli vstupenky len 35 €) a jedinečných vystúpení, bude pripravený aj „line-up“ desiatich druhov pív. Kemping sa otvára už deň pred festivalom a zriadená bude aj kyvadlová doprava každý deň po skončení programu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *