Do Bratislavy mieria španielski Daylight

Mysleli ste si, že časy pop punku dávno pominuli? Že časy, kedy Blink 182 a podobné kapely valcovali rebríčky aj našich televíznych hitparád, budú zapadnuté prachom? Mýlili ste sa.

Do Bratislavy sa v rámci svojho európskeho turné chystá španielska kapela Daylight, ktorá už 14. apríla zahrá svoje najväčšie hity v bratislavskom klube British Rock Stars.

Počas svojho pôsobenia stihlo toto barcelonské kvarteto odohrať niekoľko turné po takmer celom svete, vrátane takých exotických lokalít ako Čína alebo Japonsko. Vystupovali na festivale XGames, aj na jednom z najväčších rockových európskych festivalov – Gorezrocku. Bok po boku odohrali šnúru aj s legendami punkrocku z Californie The Ataris a MXPX. Ich skladba My Seventeen sa dokonca umiestnila v rebríčku letných hitov v Španielsku na popredných priečkach, čo je veľkým úspechom pre rockovú kapelu, keďže Španielsko je preslávené popularitou tanečnej hudby. Kapela je navyše známa svojimi energickými vystúpeniami, takže sa máte na čo tešiť!

Po boku Daylight vystúpia aj bratislavskí Last of Us, po prvýkrát v obmenenej zostave. Takisto zahrajú aj skate punkoví Smelser. Celú akciu otvoria mladíci Vandans. Talentovaná partia z neďalekej Viedne, ktorá má už tiež čo-to za sebou.

Ak máte radi punkrock, ak vám chýbajú časy filmov American Pie, ak si chcete užiť leto už v apríli, alebo sa jednoducho vrátiť do teenagerských čias, nenechajte si ujsť príležitosť vidieť Daylight naživo.

FB event: https://www.facebook.com/events/817650581659202

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *