Dnes začína EMFA – medzinárodný online festival, ktorého súčasťou je aj Brutal Assault

Chodíte každé leto na fesťáky? Chýbajú vám? Chceli by ste, aby sa budúci rok všetko vrátilo do normálu? Zaobstarajte si vstupenku na EMFA festival, ktorého súčasťou je aj BRUTAL ASSAULT!

EMFA, Európska aliancia metalových festivalov, je toto leto de facto jediný festival, na ktorý sa ako-tak môžete dostať – z pohodlia domova. Tento unikátny online projekt 13 festivalov z 10 európskych zemí vznikol pre záchranu tohtoročného nefestivalového leta, ktoré je zvyčajne v tomto období nabité akciami. Ak je pre vás zachovanie festivalového sektoru v Európe dôležité, dajte EMFA a zúčastneným kapelám svoju podporu a spolupodieľajte sa na prežití nezávislých festivalov, ktoré sa vírusovej dobe postavili spoločne.

Táto jedinečná akcia v priebehu víkendu 7. – 9. august prinesie špeciálny streamovaný festival s primárne novými a exkluzívnymi vystúpeniami podľa výberu každého festivalu, ktoré boli na rôznych miestach Európy natočené výhradne pro túto príležitosť.

Počas tohto festivalového víkendu dostanete:

– predtým nevidené a nikde zverejnené sety: SABATON (headliner show z Bloodstocku 2019), AVATAR (headliner show z Alcatrazu 2019), koncerty THY ART IS MURDER, NAPALM DEATH, GRAND MAGUS a BATTLE BEAST (zo Summer Breeze 2019), HARAKIRI PRO SKY (Party.San 2015) a DEMOLITION HAMMER a TERROR (koncerty z Brutal Assaultu 2019 a 2018) a predtým nevydané živé skladby DEE SNIDERa (z Bloodstocku 2019)

– širokú škálu celkom nových, pre EMFA špeciálne natočených koncertov: ROTTING CHRIST, AMENRA, GUTALAX, HEIDEVOLK, BUTCHER BABIES, PRIMORDIAL, KAMPFAR, VENOM INC., ALIEN WEAPONRY, ORANGE GOBLIN, LEGION OF THE DAMNED, EVERGREY, CULT OF FIRE, ANGELUS APATRIDA, EVIL INVADERS, DER WEG EINER FREIHEIT, SVART CROWN, DESERTED FEAR, PARASITE INC., VENOM PRISON, MASS HYSTERIA, UNLEASH THE ARCHERS ad.

– okrem živých vystúpení celý rad nových videorozhovorov, ktoré boli špeciálne nafilmované pre EMFA, napr. DEVIN TOWNSEND, JAMEY JASTA, PHIL RIND, DEE SNIDER, BIFF BYFORD, WINSTON MCCALL, CRISTINA SCABBIA, WEDNESDAY 13, atď.

– z pohodlia vlastného gauča 3 dni exkluzívnej zábavy (koncerty, rozhovory, atď.) so spätným prehraním do 48h od viac než 40 metalových kapiel plus ďalší špeciálny obsah

– šancu vyhrať niečo z viac ako 100 cien od všetkých festivalov – vstupenky na všetkých 13 festivalov, na festivaly podľa vlastného výberu, vouchery do e-shopov atď.

Dnes začína EMFA - medzinárodný online festival, ktorého súčasťou je aj Brutal Assault
Dnes začína EMFA – medzinárodný online festival, ktorého súčasťou je aj Brutal Assault

„Celodenná festivalová vstupenka“ v hodnote €6,66 a ďalšie balíčky sú k dispozícii na adrese www.MetalFestivalAlliance.com, kde nájdete aj všetky informácie a celý rad ďalších záberov, vrátane koncertných setov, ktoré predtým neboli vysielané.

Európska metalová aliancia je spoločný podnik festivalov Brutal Assault (Česko), Summer Breeze (Nemecko), Bloodstock (UK), Metal Days (Slovinsko), Motocultor (Francúzsko), Alcatraz (Belgicko), Party.San (Nemecko), Resurrection (Španielsko), Dynamo (Holandsko), Into The Grave (Holandsko), Leyendas Del Rock (Španielsko), ARTmania (Rumunsko) a Midgardsblot (Nórsko).

EMFA festival sa koná 7. až 9. augusta – dajte európskym festivalom svoju podporu a staňte sa súčasťou historickej akcie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *