Disturbed prekvapujú plánmi na akustické EP

Poriadny hluk bicích a gitár plus až zvierací hlas Davida Draimana, ktorý akoby volal na svojich priaznivcov priamo z džungle. Presne na toto sú všetci zvyknutí u DISTURBED. Ale teraz existuje možnosť, že ich pri ich najbližšom počine spoznáme v úplne inej forme, tej akustickej.

 

Naposledy sme sa novinky od Američanov dočkali v roku 2015 v podobe albumu Immortalized. Momentálne však kapela pomaly plánuje návrat naspäť do štúdia a ich frontman David Draiman sa vyjadril, že sa prvýkrát plánujú zamerať na niečo úplne iné, než robili doteraz.

 

Draiman pre Rock Antenne povedal: ,,Momentálny plán je ďať si nejaký čas na oddych, užiť si čas s rodinami a vyriešiť osobné veci. Máme akustické EP, na ktorom pracujeme. Je to niečo, čo sme chceli urobiť už celé roky, ale nikdy sme nemali čas alebo príležitosť. Takže budeme na ňom pracovať medzi vydaniami LP. A potom, pravdepodobne v roku 2018, sa vrátime naspäť do štúdia urobiť nový album, snáď ho vydáme koncom roka 2018 a v roku 2019 znovu vyrazíme na turné.“

 

Momentálne Disturbed môžete vidieť koncertovať v Európe ako podporu Avenged Sevenfold na turné k novému albumu The Stage.


Použité zdroje:
teamrock.com
Foto: rocknvivo.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *