Distorted Visions: Numetalová kapela hovoriaca o samovražde

Vyrastajúca kapela v talianskej undergroundovej scéne si hovorí Distorted Visions a posolstvo jej textov vôbec nie je jednouché.

Hudobné video Harakiri je druhým singlom z albumu Born Dead, ktorý bol vydaný 5. marca 2020. Album produkoval Marco Coti Zelati z Lacuna Coil. O mixáž a mastering sa postaral Marcello Iannuario z IannuProduction Studio.

Videoklip natočil Davide Papadia a za scenárom stojí samotná kapela.Téma samovraždy je pravdepodobne najdôležitejšia a najcitlivejšia téma, ktorá sa zobrazuje na albume Born Dead a pesnička Harakiri je najreprezentatívnejším príkladom. Na začiatku videoklipu je veta „Nie si sám.“ Týmto chce kapela poukázať na to, že keď potrebuješ, môžeš a musíš požiadať o pomoc bez strachu.

Zaujímavosťou na klipe Harakiri je to, že obsahuje scény, ktoré sú výstredné a niektoré zábery môžu spôsobiť epileptické záchvaty.

Členovia kapely Distorted Visions sa zhodnú, že: „Máme skúsenosť z prvej ruky o tom, čo hovoríme v textoch. A ako vieme, veľa mladých ľudí ako my má stále strach s vyjadrením svojich emócií. Chceme zdôrazniť, že sme takí ako oni a tiež, že sme s nimi. Dávame im svoju podporu.“

Pesnička Harakiri je dostupná na väčšine digitálnych streamovacích stránkach vrátane Spotify, iTunes, Google Play, Apple Music, Pandora, iHeartRadio, Deezer a Amazon Music.

Viac informácií o Distorted Visions hľadajte na ich sociálnych sieťach FacebookInstagramTwitterSpotify, nechýbajú ani na stránke YouTube.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *