Dilemma: Urob video a vyhraj 2 000€

2 000€ v hotovosti za to, že nahráte rockové video, to je lákavá ponuka. Podariť sa vám to môže vďaka súťaži o najlepší videoklip “VIDEO ZA 2000”, s ktorou prišla skupina Dilemma.

Súťaže sa môžeš zúčastniť aj ty, stačí, aby si na hociktorú pieseň z nového albumu Low Profile Scream natočil video a poslal ho samotnej kapele. Dilemma potom tie najlepšie videá vyberie a posunie do finále, kde budú o víťazstvo bojovať tri týždne. Najúspešnejší tvorca si pripíše na účet rovných 2 000 eur. Veľmi jednoduché a transparentné pravidlá súťaže pre začínajúcich umelcov nájdete na stránke www.dilemma.sk alebo fb.com/dilemma.sk.

Možno stačí natočiť niečo ozaj zaujímavé na telefón a vhodne to spojiť s našou muzikou a malý zázrak bude na svete.

Určite mnohí ocenia, že súťaž nie je nijako obmedzená – ani vekovo, odborne či technicky. Práve naopak, dáva šancu zviditeľniť sa aj začínajúcim umelcom, ktorí nedisponujú špičkovou technikou alebo skúsenosťami, ale majú dostatočnú kreativitu a chuť pobiť sa o atraktívnu výhru. Súťaž je súčasťou filozofie kapely Dilemma, ktorá chce dať aj touto formou priestor novým umelcom, nakoľko talentov je v našich končinách dosť. „Stále v nás je tá zvedavosť, koľko schovaných šikovných ľudí sa medzi nami pohybuje, ktorí by boli schopní vytvoriť niečo naozaj originálne a jedinečné. Touto súťažou im otvárame dvere, hádžeme rukavicu a bude veľmi zaujímavé sledovať, ako a kto sa s tým popasuje. Výzva je jasná, pravidlá i výhra tiež, snažíme sa teda vytvoriť priestor pre kohokoľvek, kto sa chce naozaj realizovať. Možno stačí natočiť niečo ozaj zaujímavé na telefón a vhodne to spojiť s našou muzikou a malý zázrak bude na svete,“ hovorí leader Dilemmy Ján Spišák.

Po úspešnom, no hlavne kontroverznom videoklipe ‚OH NO‘, ktorý má na svedomí skúsený Martin Hudák, oslovuje Dilemma prakticky kohokoľvek, kto sa cíti na to stáť za jej ďalším videoklipom. Navyše, Dilemma pri svojich vystúpeniach využíva i videoprojekciu, preto finálové kúsky budú mať okrem svojho virtuálneho života na internete i veľmi konrétne miesto na koncertoch. A to už skutočne stojí za tú námahu.

Zdroj: Dilemma

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *