Deviata Rocková Beermovka klope na dvere

November nebýva z hľadiska ústretovosti počasia nijak príjemný, o to lepšie sa vtedy pred zimou a vetrom schováva na nejakom dobrom koncerte. V Sabinove si každoročne pre fanúšikov všemožných odnoží rocku a metalu chystá svoje hudobné tromfy už kultová Rocková Beermovka.

 

Tohtoročné deviate pokračovanie bude opäť nabité silnými menami, kde si každý návštevník určite nájde to svoje. V druhú novembrovú sobotu, teda 9. novembra, sa v reštaurácii Jonatán predstaví pätica kvalitných spolkov.

 

Ťahákom večera budú pražskí THE ROCKET DOGZ. Psychobilly trio zo stovežatej je na scéne už 12 rokov, počas ktorých odohralo vyše štyristo koncertov a vydalo štyri albumy plné rýchlej a divokej muziky, pri ktorej bude veľmi náročné nehýbať sa.

 

O niečo kratšiu cestu do Sabinova budú mať CHAOS IN HEAD z Uherského Brodu. Formácia je aktívna už neuveriteľné štvrťstoročie a aj keď sa za ten čas zostava menila, bubeník Kopec a gitarista Chorche ťahajú káru od začiatku. V súčasnosti doplnení o basgitaristu Bureho a speváčku Lenu predvedú na Beermovke svoj charakteristický energický crossover.

 

FICTIVE MARRY sú na Slovensku dobre známym pojmom. Košičania vedení spevákom Markom Lackom sa po niekoľkoročnej prestávke vrátili na koncertné pódiá. Silnejší ako kedykoľvek predtým sa štyria páni a jedna dáma predstavia na Rockovej Beermovke po prvý raz.

 

Z Prešova to nebudú mať ďaleko metalisti zo SLIGHT LIE. Skupina, ktorá rada svoj mix punku, klasického metalu a metalcoreu nazýva arrogant metal, večer piatich kapiel ukončí, no rozhodne nečakajte nejaký pokojný záver!

 

Koncertnú premiéru zažije v domácom prostredí melodicmetalová skvadra ARTHEMY a ich štipľavé riffy si určite nechcete nechať ujsť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *