Desiaty ročník rockového majálesu je preložený na jeseň. Bude väčší, lepší a pritom lacnejší

Po úspešnom deviatom ročníku prichádzajú organizátori s lepším, väčším a pritom lacnejším Jesenným 10. ROCKOVÝM MAJÁLESOM. Dvojdňový program zaplní šesťnásť najlepších českých rockových skupín, zábava a pohoda. Toto je jediný rockovo orientovaný majáles v Českej republike, pričom koronavírusovým zásahom nezmenený program sa presúva na nový termín – predposledný septembrový víkend 18.9. a 19.9.2020. Hostiť vás bude slnkom zaliata trávnatá plocha športového oválu za Lužánkami v Bystřici nad Pernštejnem na Vysočine. Teda v oblasti, kde žili obrovské, silné a divoké zvieratá – mystickí zubri – ku ktorým sa festival hlási názvom „Zubří Země“.

Už za čtyři měsíce začínáme, a věříme, že spoustě našim fanouškům se posledních našich devět ročníků líbilo, teď je na čase se společně opět sejít, a udělat na Vysočině rockové peklo…“, hovoria jedným hlasom organizátori a dodávajú: „…díky za každého z Vás, kdo podpoří svojí účastí náš speciální dvoudenní nadupaný rockový narozeninový line-up, protože je co oslavovat, vyrostli jsme v jednu ze tří největších open-air rockových akcií na Vysočině!“.

10. ROCKOVÝ MAJÁLES „ZUBŘÍ ZEMĚ“ nielen že zmrazil ceny všetkých typov vstupeniek, ale ide ešte ďalej. Pre všetkých návštevníkov znížil ceny na celorepublikové minimum, začínajúce na 199,- Kč za jednodňovú vstupenku, takže teraz v predpredaji kúpite veľmi výhodne všetky vstupenky za historické ceny nadväzujúce na štartovaciu ponuku zo začiatku tohto roku. To platí pre samostatné jednodňové vstupenky STANDARD na piatok a sobotu, tak aj pre dvojdňové PERMANENTKY na obidva dni. A, samozrejme, aj nadštandardné jednodňové V.I.P. VSTUPENKY, rozšírené o rodinné a skupinové V.I.P VSTUPENKY – Rodinka, Partička, Parta, Parta XL a Parta XXL. Tieto sú určené pre skupiny s 4 až 12 členmi a ich súčasťou je V.I.P parkovacia karta, občerstvenie, zberateľský náramok, poukaz na nákup festivalového trička a hlavne samostatný V.I.P. party stan so sedením, vlastným chladeným výčapom a sud piva Chotěboř.

Viac o predpredaji nájdete na stránke TICKETLIVE.CZ

Desiaty ročník rockového majálesu je preložený na jeseň. Bude väčší, lepší a pritom lacnejší
Desiaty ročník rockového majálesu je preložený na jeseň. Bude väčší, lepší a pritom lacnejší

10. ROCKOVÝ MAJÁLES „ZUBŘÍ ZEMĚ“ ponúka možnosť úplne bezplatnej registrácie do majálesového vernostného klubu, vďaka ktorej môžu členovia pre seba a svojich blízkych čerpať zľavy pri kúpe vstupeniek v predpredaji a získajú ďalšie benefity. Viac informácií nájdete na facebookovom profile alebo na webe festivalu. Registrácia aj klubové členstvo sú bezplatné.

 

Ešte lepší

10. ROCKOVÝ MAJÁLES „ZUBŘÍ ZEMĚ“ nie je ľahostajný ani k okolitému životnému prostrediu. Novinkou tohto ročníka je triedenie odpadu. Pre návštevníkov, ktorí chcú komfortne využiť obidva dni open-air festivalu, organizátori vylepšili ponuku ubytovania o lacné 2-lôžkové a 3-lôžkové izby. Ešte lacnejším variantom je možnosť prespania v stanovom mestečku. Parkovať môžete priamo pri svojom stane. Buď si stan donesiete, alebo vám organizátori dajú nový festivalový stan priamo na mieste. Novinkou je aj V.I.P parkovanie na bezpečnom mieste v monitorovanom areáli.

Ešte väčší

10. ROCKOVÝ MAJÁLES „ZUBŘÍ ZEMĚ“ sa rozširuje z mnohých pohľadov. Dvojdňový festival v presunutom termíne 18.9. a 19.9. 2020 ponúkne zväčšený areál pre maximálnu bezpečnosť a komfort návštevníkov. Pribudnú výčapy, rozšíri sa ponuka jedál z domácej kuchyne s akcentom na výber kvalitných surovín od osvedčených lokálnych dodávateľov. Historicky najväčšie rozšírenie však návštevníci pocítia na pódiu, kde sa predstaví hviezdne obsadenie z tých najväčších českých rockových legiend – ARAKAIN, DOGA, TRAUTENBERK, KOMUNÁL, ALKEHOL, TITANIC, VITACIT, MILOŠ DODO DOLEŽAL, RIMORTIS, D.O.P., HEADFIRE, ale aj INSANIA, TH!S s Vojtou Kotkem, B.C.BROTHERS, a s veľkými lákadlami KABÁT revival a METALLICA revival.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *