Dereš Open už tento víkend!

Nezadržateľne sa blíži piaty ročník festivalu DerešOpen 2015. Už tento víkend sa v krásnom zelenom prostredí dedinky Kendereš neďaleko Šale predstaví množstvo atraktívnych skupín.

Napríklad Iné Kafe, Gladiátor, Karpina, Bijouterrier, U.K.N.D., Borra, Metropolis, Ewelin a ďalší. Skôr narodení si isto budú pamätať metalovú legendu Dereš, ktorá po desiatich rokoch vstane z popola a predvedie exkluzívnu show práve na rovnomennom festivale.

Návštevníci sa už tradične môžu tešiť na výbornú náladu v spoločnosti Jägermeister zóny. Novinkou bude „oddychová“ zóna partnerského rádia Rocková republika, ktorá bude zároveň miestom, kde si všetci záujemcovia budú môcť zasúťažiť o pekné ceny. Zaujímavosťou bude možnosť získať tu symbolické občianstvo v Rockovej republike. „Chceme sa tak čo najviac priblížiť našim priaznivcom a zažiť spolu s nimi pravú rockovú festivalovú noc,“ dodáva Hana Koblišková, riaditeľka rádia Rocková republika.

Skupina Karpina sľubuje show s podporou masívnejšej pyrotechniky a špeciálnych kostýmov. Na absolútne letnú predpoveď je pre návštevníkov festivalu nachystane množstvo ovlažovacích plôch. Priaznivci kultúrnej vložky si bezpochyby prídu na svoje v podobe divadla Kasiopea, ktoré predvedie jedinečnú komédiu: Ako sa KenDereš stal hlavným mestom Slovenska. Ak vám je málo, buďte bez obáv, organizátori si pre vás pripravili atrakcie v podobe vodného futbalu, ródeo býka, body-zorbigu a zaručené si budete môcť aj zasúťažiť o skvele ceny v bohatej tombole.

Dereš Open už tento víkend!

Festival DerešOpen začína už tento piatok, 7. augusta a potrvá do sobotného rána. Vstupenky sa ešte dajú kúpiť na predpredaj.sk.

FB event: https://www.facebook.com/events/384979118364085

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *