Deň motorkárov na piešťanskom letisku sa blíži

Počas víkendu od 5. do 7. júna sa na piešťanskom letisku uskutoční Deň motorkárov pri príležitosti 20. výročia založenia Bikers Centrum Slovakia. Počas troch dní je pripravený skvelý program, kde si prídu na svoje priaznivci týchto dvojkolesových tátošov, ale samozrejme aj všetci, ktorí majú radi kvalitnú hudbu a zábavu.

Sobotňajší program sa bude niesť v znamení oficiálnych Majstrovstiev Slovenska v šprinte motocyklov. Medzi jednotlivými závodmi nám predvedú svoj talent kaskadéri v rámci adrenalínovej MOTOTV SHOW a budete si môcť aj zasúťažiť o hodnotné ceny. V tento deň sa uskutoční aj spoločný výjazd motocyklov cez Piešťany. Taktiež je pre návštevníkov pripravený aj bohatý sprievodný program, výstava motocyklov, ukážky prác záchranných zložiek, prezentácia špeciálnej pásovej záchrannej techniky a pre odvážlivcov aj testovacie jazdy zdarma. Organizátori samozrejme nezabudli ani na tých najmenších a pripravili školu jazdy na motocykloch pre deti a mládež v rámci Junior Moto Academy.

O skvelú zábavu sa počas piatka a soboty postarajú aj hudobné skupiny ako Desmod, Gladiator, Arakain, Citron, Rammstein revival, Kabát revival, AC/DC revival a mnohé ďalšie.

Prvý júnový víkend sa vidíme na letisku v Piešťanoch. Cena vstupenky je 5€.

Deň motorkárov na piešťanskom letisku sa blíži

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *