Deň detí v detskom domove Ilava-Klobušice

Poriadny rock n‘ roll otriasol detským domovom Ilava-Klobušice 4. júna 2016. Už druhý rok sa tam totiž konal koncert na počesť Dňa detí. Svoj program prišlo odohrať akustické duo Adriana Olešáková a Patrik Šulhánek, ktorí boli atmosférou v detskom domove príjemne zaskočení. Ani nie 5 minút po začiatku vystúpenia sa deti začali skvelo baviť, spolupracovať a užívať si každú pieseň tohto dua. Prišlo aj na spev a dokonca sa tancovalo. Po krátkej pauze sa na provizórnu scénu dostala kapela, ktorá síce nemá svoje meno, ale jej členovia sú dobre známi. Unikátne spojenie kapiel Volume z Trenčína a Tí Oní z Bánoviec nad Bebravou zabezpečilo pre deti nezabudnuteľný zážitok. Zazneli prebraté piesne slovenskej produkcie. Keďže išlo o piesne notoricky známe, deti neváhali ani sekundu a predviedli sa ako skvelí speváci.

 

Celú akciu zorganizoval Lubo Bobák (Volume), ktorý oslovil Laca a Mareka (Tí Oní) a spoločnými silami pripravili deckám rockový zážitok. Aby toho nebolo málo, zhruba mesiac pred koncertom prebiehala z Lubovej iniciatívy zbierka oblečenia, hračiek, kníh a iných vecí, potrebných pre deti z detského domova. „Zbierka mala obrovský úspech. Ozývali sa mi ľudia z Bratislavy, z Topoľčian, z celého Trenčína, Dubnice a z iných miest s tým, že ich táto myšlienka nadchla a že sú ochotní prispieť. Samozrejme, s veľkou radosťou som s pomocou priateľov týchto ľudí obehal a prevzal si od nich dary pre detský domov. Spočiatku som neveril, že sa mi podarí nazbierať takéto obrovské množstvo vecí. Ruku k dielu priložil aj Lacko a spoločnými silami sme doviezli do detského domova doslova kilá oblečenia aj hračiek. Pani riaditeľka nám veľmi ďakovala. Najväčšou odmenou pre nás však bol detský úsmev počas koncertu, ktorý dopadol tiež super. Ďakujeme teda všetkým, ktorí sa na tejto skvelej veci podieľali,“ neskrýval radosť Lubo.

Vystupovali: Adriana Olešáková, Patrik Šulhánek, Ľubomír Bobák, Juraj Stacho, Marek Holoda, Monika Velacková, Ladislav Hunka
Ozvučenie akcie zabezpečil: ZvukZvuk.sk

https://youtube.com/watch?v=v4j1htTivjc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *