Deep Purple sa budú lúčiť ešte o čosi dlhšie, ohlasujú koncert v Ostrave

Dobrého vraj veľa nebýva. Niekedy sa ale predsa len dá aspoň trochu pridať. To si pravdepodobne povedali aj hardrockové stálice z kapely DEEP PURPLE. Aj keď ich turné Infinite Long Goodbye určite nebude nekonečné, bude o niečo dlhšie, ako bolo pôvodne v pláne. Vďaka tomu sa táto legenda vracia po roku do susedného Česka. Po návšteve Brna v roku 2018 tento raz zavítajú do Ostravy.

 

Už roky Deep Purple udivujú fanúšikov úžasnými živými vystúpeniami. A inak tomu nebude ani v Ostrave. Veď počas svojej dlhoročnej kariéry nechali uzrieť svetlo sveta množstvo skladieb, ktoré sú dnes úplnou klasikou a povinnými jazdami v playliste každého rockera. Napriek tomu, že súčasní členovia tvoria už ôsmu zostavu v histórii kapely, pokračujú stále tou istou vytýčenou cestou a hity ako Child In Time, Smoke On The Water či Perfect Strangers stále znejú tak, ako si to fanúšikovia želajú a ako ich poznajú.

 

Jedna z najzásadnejších kapiel rockovej histórie, ktorá bola v roku 2006 uvedená do Rock n‘ rollovej siene slávy, príde do Ostravar Arény 4. decembra. Tak neváhajte a dajte si predmikulášsky rockový darček už teraz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *