Debutový album Frozen Blood je už na svete

Death/blackoví FROZEN BLOOD vypustili na svet svoj rovnomenný debutový album. Vyšiel pod hlavičkou Slovak Metal Army v polovici októbra v dvoch verziách. Digitálna verzia sa dá nájsť na portáloch Bandcamp, Spotify, iTunes, Amazon a Deezer, CD, sa dá zakúpiť vo vydavateľstve alebo cez kapelu. O nahrávanie a zvuk sa postaral Cere a cover robil Pavel Baghy.

 

V rátane bonusovej skladby má debut 8 piesní. Lyrická stránka albumu má viac podôb, keďže texty vznikali v rôznych obdobiach. Last Autum, Mighty Thundergod a Winter majú počiatok okolo roku 2004 a sú o prírode a živloch, Rotten Dogma je z neskoršieho obdobia, textovo zameraná na životné filozofie. Nová tvorba Lost Wanderer je spracovaná príbehovou formou a pojednáva o ich stratencovi. Bonusová skladba Roadkill Midnight Snack je prekvapenie, ktorej text si budete môcť prečítať na booklete.

 

Najbližšie ich budete môcť vidieť 24. novembra na MINOR UG DAY vol 8. v Žiline, nasledovať bude dvojkoncert v Českej republike 8. a 9. decembra. Začiatkom nového roka, 19. Januára, odohrajú koncert v Bratislave na akcii Happy coma party XXX, kde prebehne aj samotný krst. Krstný otec bude ich kamarát Peter Murdzik známy tiež ako Belial.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *