Deathmetalová smršť v Randale!

Viete, čo bude 10. septembra v bratislavskom Randal Clube? Deathmetalová nálož v podobe CRYPTOPSY, DISGORGE a  JUNGLE ROT.

Kanadskí CRYPTOPSY po 20-tich rokoch od vydania debutového albumu ‚Blasphemy Made Flesh‘ znova vyrážajú na koncertné pódiá, aby vám predviedli smršť technického death metalu, hnanú jedným z najlepších bubeníkov death metalovej histórie Flo Mounierom! Okrem debutu vydali zatiaľ ďalšie tri nahrávky – ‚None so Vile‘, ‚Whisper Supremacy‘ a ‚And Then You’ll Beg‘. Všetky tituly pasovali CRYPTOPSY do pozície legendy, ktorú nasledujú kapely z celého.

Na turné s CRYPTOPSY sa objaví kapela preslávená ako jedna z najbrutálnejších v histórii; spolu s Deeds of Flesh vlajková loď kultového labelu Unique Leader – DISGORGE z Kalifornie! Po odmlke medzi rokmi 2005 – 2011 sa Američania, aj keď sa oficiálne nikdy nerozpadli, vrátili so zakladajúcimi Ricky Myersom a Diegom Sachezom, ktorý v kapele pôsobil od nahrávania albumu ‚She Lay Gutted‘. Fanúšikov speváka Mattiho Waya, ktorý sa krvavým písmom zapísal do brutal death metalové kroniky legendárnymi výkonmi na prvých dvoch albumoch, určite poteší, že súčasným vokalistom je Angel Ochoa, známy na BDM scéne z kapely Condemned.

Deathmetalová smršť v Randale!

Trio dopĺňajú americkí veteráni JUNGLE ROT, hrajúci old schoolový death metal, doplnený o kvílivé thrashové sóla. Viac informácií o akcii nájdete na webe www.obscure.cz

Deathmetalová smršť v Randale!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *