Death už tento štvrtok v Bratislave!

Koncert legendárnej deathmetalovej formácie Death uvidíte už tento týždeň 26. júna v Bratislave, túto návštevu z Ameriky si nenechajte ujsť! 

V poslednej dobe sa šírilo niekoľko správ o tom, že lístky na koncert americkej legendy už nie sú. Máme pre vás dobrú správu – boli to len fámy a vstupenky sa stále veselo predávajú, a to prostredníctvom siete Ticketportal alebo priamo v klube MMC, kde sa koncert uskutoční.

Mimochodom, Ticketportal ponúka na tento koncert špeciálne „VIP vstupenky“, s ktorými môžete sedieť na tribúne a posilníte sa občerstvením + čakajú vás aj ďalšie benefity. 

Zopakujeme, že Death sa v Bratislave zastaví v rámci svojho turné, pre ktorého účely vznikla živá kapela – a tá vzdá hold predčasne zosnulému frontmanovi Death Chuckovi Schuldinerovi. Zisk z koncertov zároveň podporí fungovanie nadácie „Sweet Relief Musician’s Fund“. 

Death už tento štvrtok v Bratislave!

Death bude na tomto turné hrať v zložení: Sean Reinert (Cynic) – bicie, Paul Masvidal (Cynic) – gitara, Steve DiGiorgio (Autopsy, Testament, Iced Earth) – basa, a na poste vokalistu a gitaristu uvidíme Maxa Phelpsa z kapely Cynic.

Koncertný setlist sa bude najviac venovať albumu „Human“, ale chýbať nebudú ani ďalšie klasické songy z diskografie Death. 

Pred samotnými Death sa rozohrejeme pri technických deathmetalistoch z Kanady Gorguts.

Viac info o akcii nájdete na www.obscure.cz, alebo www.majestic.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *