David Coverdale mieri na Slovensko!

Hardrocková skupina Whitesnake založená spevákom Davidom Coverdaleom, ktorý spieval aj v legendárnych Deep Purple, už o pár dní poteší uši slovenských rockerov.

„Skutočne milujem byť doma so svojou rodinou, takže to musí byť niečo naozaj veľké, aby ma to dostalo preč z môjho domu. Milujem koncertovanie, ale to cestovanie je únavné,“ hovorí Coverdale.

„Som teraz spokojný, lebo sme práve na turné, ale ak by ste ma vyslali do Birminghamu alebo hocikam inam, páčilo by sa mi aj to,“ dodáva David.

Na zopár show sprevádzajú Whitesnake aj kapely Journey a Thunder. „S Journey sa poznám roky. Problém pri hľadaní predkapely je ten, že musíte nájsť niekoho, kto robí podobný štýl hudby ako vy – aby to fanúšikov poriadne nakoplo. V týchto ťažkých časoch platí, že čím viac fanúšik dostane, tým lepšie, teda aspoň myslím. A Journey majú veľa skvelých songov,“ uvádza spevák.

Čo sa týka mojich skvelých priateľov z Thunder, Luke Morley dal kapelu dokopy špeciálne kvôli tomuto turné

„Čo sa týka mojich skvelých priateľov z Thunder, Luke Morley dal kapelu dokopy špeciálne kvôli tomuto turné,“ dodáva Coverdale.

Whitesnake sa stali slávnymi vďaka svojim veľmi silným rockovým skladbám ako Here I Go Again či Is This Love. Z album Whitesnake (1987), z ktorého spomínané hity pochádzajú, sa predalo viac ako 15 miliónov kusov. Za svoju 35 ročnú kariéru skupina nahrala 11 albumov, z ktorých sa predalo takmer 30 miliónov kusov.

Skupina Whitesnake sa na Slovensko vráti po 19 rokoch, uvidíme sa 16. júna v bratislavskej Aegon Aréne.

Našli sme pre Vás

Koncert Whitesnake

  • 16.6.2013 o 19:30 hod.,
  • AEGON aréna NTC, Bratislava
  • Cena/Price: od 35 EUR

Vstupenky na Whitesnake kúpite v sieti Ticketportal.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *