Dave Grohl ďakoval hasičom formou barbecue

Na začiatku novembra vypukol v Kalifornii rozsiahly požiar, ktorý si do dnešného dňa vyžiadal najmenej 83 mŕtvych a viac ako 560 nezvestných. Oheň zničil vyše 13 000 domov a tento požiar je považovaný za lesný požiar s najtragickejšou bilanciou v Spojených štátoch amerických za posledné storočie.

 

Prírodná sila si nevyberá svoje obete, a tak sú medzi poškodenými aj Fred Durst a Neil Young z Limp Bizkit, ktorí stratili svoje príbytky a takisto Flea z Red Hot Chili Peppers, ktorý musel evakuovať svoju rodinu. Flea sa k tejto téme vyjadril aj na svojom Instagrame a poďakoval všetkým za podporu a za pomoc pri snahe udržať požiar pod kontrolou.

 

Poďakovať hasičom sa rozhodol aj Dave Grohl, no trochu iným spôsobom. Dave totiž prednedávnom založil projekt BackBeat BBQ, a tak navaril jedlo, ktoré potom odniesol na niekoľko požiarnych staníc ako poďakovanie. Neskôr boli na Instagrame BackBeat BBQ zverejnené fotky Davea s hasičmi s popisom: „Pre všetkých hrdinov z Los Angeles Fire Department a Lancounty Fire Department, ktorých som včera stretol… Ďakujem. Bolo mi cťou variť pre vás. – Dave“ Fotku na Instagrame takisto zverejnili aj hasiči, ktorí jedlo pochválili a tešili sa z návštevy lídra Foo Fighters.

Dave Grohl ďakoval hasičom formou barbecue

Použité zdroje:
loudersound.com, instagram.com/backbeatbbq, instagram.com/firestation68

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *