Dátum vydania tretej štúdiovky Snovonne je už známy

Pred časom sme sa dozvedeli, že SNOVONNE, tento rok vydá nový album a teraz už vieme, kedy to bude. Doska The Child And The Bitch vychádza 17. apríla. Od tohto dátumu si môžete teda tretí štúdiový album Snovonne kúpiť vo fyzickej i digitálnej podobne a pokiaľ ste sa stali súčasťou kampane na podporu albumu, ktorá bežala začiatkom roku 2015 spolu s promo turné Prelude To The Bitch Tour, tak po tomto dátume vám príde CD aj s darčekmi, ktoré ste si vybrali. 

Prešlo, na deň presne, päť rokov od vydania druhej štúdiovky The Nightmare Bride a 14. februára 2017 Snovonne zverejnila na svojich stránkach nielen dátum vydania albumu, ale aj časť obalu. Konkrétne jeho prednú a zadnú stranu a jednu dvojstránku bookletu. Veľmi vydarená práca, za ktorou (aj na ktorej) stojí samotná Snovonne, zobrazuje túto umelkyňu bez hlavy, ako v rukách drží hlavu bábiky Sally – vzťah The Child And The Bitch bude teda zachytený už na prvý pohľad, nielen na prvé počutie. Štruktúra pozadia zas dopĺňa podtitul albumu Chronicles 1984-2014. Vo vnútri okrem CD s jedenástimi skladbami, textov a fotiek nájdete aj rôzne koláže vytvorené z fotiek originálov článkov z 20. rokov, ktoré sa zaoberajú elektroterapiou, vedou a medicínou. Tie pochádzajú z osobnej kroniky doktora Fredericka Fincha Stronga, ktorý bol prvým Američanom, ktorý používal Teslov transformátor na terapeutické účely. Okrem liečby sa zaujímal aj o ezoteriku, spiritualitu, okultizmus a teozofiu. Prečo práve tieto témy, o tom ste mohli čítať naposledy, ale Sno a pán Frederick si tematicky naozaj sadli. 

 

Tretí štúdiový album bude, samozrejme, sprevádzať opäť aj turné, ktoré neobíde ani Slovensko. Turné bude prebiehať v mesiacoch máj a jún. Ako sme si u Snovonne zvykli, tak pridá aj nejaké tie zaujímavé videoklipy. Prvý z nich k skladbe Best Days vychádza presne mesiac pred albumom, teda 17. marca, a onedlho si budeme môcť pozrieť aj k nemu určený trailer. Sama interpretka na margo tohto klipu hovorí: „…dvere k albumu sa otvárajú super melanchóliou.“ Sno pre nás ale prezradila aj to, že nepracuje iba na jednom klipe. Kedy vyjde ďalší a ku ktorej skladbe bude, na to si ešte počkáme. Všetci fanúšikovia sa teda v najbližších mesiacoch majú naozaj na čo tešiť.

 

Tracklist albumu The Child And The Bitch – Chronicles 1984-2014:

1. The Child And The Bitch

2. Bullshit

3. Home

4. Sally

5. Anatomy

6. Breakdown

7. Best Days

8. All My Ghosts

9. Filth

10. My Poison’s Made For Me

11. Home (Orchestral Version)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *