Dáte si metal? Skúste košický Collosseum Club

Metal, metal, metal – doprajte si predčasný vianočný darček a okúste naživo DYING FETUS, GOATWHORE, MALEVOLENCE a FALLUJAH – 10. decembra v Košiciach.

Akciu otvorí jedna z najnádejnejších skupín moderného podania death metalu – FALLUJAH! V ich podaní znie death metal atmosféricky, moderne a hlavne prepracovane. Nepochybujeme, že ich nový album ,,The Flesh Prevails“ vás presvedčí o ich kvalitách. 

Hardcorové vody budú zastupovať mladí Američania MALEVOLENCE – potešia vás svojou nasratosťou, death metalovou ráznosťou a technicky vyšperkovanými pasážami.

Black/death metalisti GOATWHORE nezabúdajú na korene a idú na to až rock´n´rollovou nespútanosťou – o tom bude ich vystúpenie. Viac nepovieme, presvedčte sa sami.

A bodka na záver – DYING FETUS! Ich hudba spája technickú vymakanosť a brutalitu. Ďalšie kecy nie sú na mieste, kupujte lístky v predpredaji za 16€ – buď priamo v Colosseum Clube, alebo na www.forensickmusic.com. Dostať ich aj v sieti Ticketportal, a to za cenu 18€ http://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idpartner=271 a ak sa nevypredajú, organizátor sľubuje lístky aj na mieste.

Aby vaše okolie vedelo, kam sa chystáte, pridávajte sa na FB event https://www.facebook.com/events/548786471894815/?fref=ts

Dáte si metal? Skúste košický Collosseum Club

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *