Danko Jones sa opäť spojil s producentom Ericom Ratzom

Kanaďan so slovenským krstným menom Danko Jones chystá na budúci rok nový album, ktorý bude už siedmym v poradí. Spojil sa preto s Ericom Ratzom, ktorý producentsky dohliadal na jeho prelomový album z roku 1999 „My Love Is Bold“.

Danko Jones, ktorý bol mimochodom aj headlinerom festivalu Pohoda 2006, k obnovenej spolupráci povedal: „Pracovať opäť s Ericom je niečo, čo už dlho viselo vo vzduchu. Je to veľký reunion, niečo, čo sme chceli všetci urobiť. Pri spolupráci s ním sme v minulosti napísali tie najlepšie skladby.“

Producent dodáva: „Vždy som vedel, že sú jednou z najlepších hardrockových kapiel, aké z Kanady vzišli. Danko má neskutočný pódiový prejav, ktorý poháňa ich živé vystúpenia. Našim cieľom je toto všetko zachytiť pri nahrávaní.“

Jeho slová o hardrockeroch potvrdzuje aj to, že Danko a kapela budú súčasťou Motörhead’s Motörboat, kde si zahrajú popri takých menách ako Megadeth, Motörhead, Anthrax alebo Zakk Wylde.

Nižšie si môžete vypočuť hudbu Danko Jones v klipe z ich albumu „Rock and Roll is Black and Blue“ a starší klip z albumu „Below The Belt“. V tom druhom videu je aj nečakané prekvapenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *