Ďalšia maskovaná kapela vydáva kvalitný debut

Maskovanie je v rockovej hudbe veľmi populárne a už dávno to neplatí iba pre blackmetalové warpaintingy a corpsepaintingy. Azda najznámejšou zamaskovanou kapelou v dejinách je Kiss. Všetkým rockerom je určite známa aj formácia Gwar či niekdajší víťazi Eurovízie Lordi. Obrovskej popularite sa tiež teší kapela Slipknot a v poslednej dobe aj zoskupenie Hollywood Undead. Za našich českých bratov môžeme spomenúť kapelu Dymytry. Takýchto kapiel je ozaj požehnane a menovať by sme mohli ešte dlho.

 

Kvarteto s prezývkami Massacre, Plague, Thrax a Diabolus sa tiež zaradilo medzi podobné kapely. Všetci títo páni sú bývalí alebo súčasní členovia kapiel Soufly, Ill Nino, Machine Head a Upon A Burning Body. Americká formácia TERROR UNIVERSAL vznikla síce už v roku 2014, avšak prvú dlhohrajúcu dosku plánuje až na rok 2018. Na konte však majú EP Reign Of Terror (2015).

 

Debutový album Make Them Bleed príde na pulty 19. januára 2018 prostredníctvom Minus Head Records. Ak by vás ešte stále horrormetalový počin týchto Američanov nezaujal, majú eso v rukáve. Na doske budú totiž hosťovať muzikanti ako John Moyer (Disturbed, Art Of Anarchy) či Tony Campos (Fiear Factory, Ministry, Soulfly, Static-X).

 

Kapela nedávno vypustila do sveta prvú ochutnávku pripravovanej dosky. Stala sa ňou rovnomenná skladba Make Them Bleed, ktorú spevák Plague komentuje: „Dúfame, že si každý užije titulnú skladbu z nášho nového albumu. Rozhodli sme sa vydať túto skladbu prvú, pretože dokonale zachytáva totálne temné, ťažké vibrácie, ktoré stáli pri zrode kapely Terror Universal a aj celého albumu. Je to skvelá ochutnávka toho, čo príde so zvyškom albumu a myslíme si, že táto skladba sa vám naozaj zapáči a stane sa súčasťou vášho denného playlistu.“

 

Novinku Make Them Bleed si môžete objednať cez Bandcamp alebo kampaň na PledgeMusic, kde si môžete vybrať okrem digitálnej verzie aj podpísané CD, plagáty, tričká, nálepky, limitovanú edíciu vinylu, ale aj skutočne zaujímavé veci ako podpísané paličky, blanu z bicích či dokonca gitaru. Najzaujímavejšou ponukou je lekcia hry na nástroj s jedným z členov kapely.  

 

Zoznam skladieb albumu Make Them Bleed:

  1. Passage Of Pain
  2. Welcome To Hell
  3. Spines (feat. John Moyer)
  4. Make Them Bleed
  5. Through The Mirrors
  6. Dig You A Hole
  7. Dead On Arrival (feat. Tony Campos)
  8. Into Darkness
  9. Your Time Has Come
  10. Piece By Piece


Použité zdroje:
blabbermouth.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *