Daj si masku a príď na brutal death grind FLESH PARTY 21

Politická situácia v Leopoldove zaviala pozitívnym vetrom a tak sa dočkáme aj klubovej FLESH PARTY! Dvere kina Leopoldov sa opäť otvoria a privítajú samé chuťovky toho, čo máme najradšej, čiže poriadnej dávky brutal death metalu a grindu!

Čo nás teda čaká na 21. pokračovaní tejto kultovej akcie? Chuťovky z našej scény – lučenské goregrind komando Cock2Pussy, trnavský death metal Epistemy, čistokrvných grind maniakov Embolism, košický death/grind buldozér Killchain a stálicu nášho brutal death až slamového neba Craniotomy.  

Spoza západnej hranice k nám zavíta tanečná goregrind zábava Slup a samotní králi najhlbších hrdiel Deep Troat. A to nie je všetko! Ako headlineri tejto akcie sa predstavia poľskí grindcoholici Squash Bowels! Viac ako 20 rokov drvia poriadny grindcore a nezastavia sa pred ničím, aj posledný album „Grindcoholism“ potvrdzuje, že sú stále v tej najlepšej kondícii! Zostava i napriek časovej tiesni nabitá po samý vrch, každý jeden fanúšik tvrdého metalu a grindu si príde na svoje. Tak zoberte masky, bábiky, kríže, rúška, habity alebo Adamovo rúcho a príďte sa zabaviť do kultového kina v Leopoldove!

Popri zábave bude prichystané aj občerstvenie a merchandise kapiel. Tradične je vstup rozdelený do dvoch kategórii. Pre tých, čo budú mať masku, bude vstup 6€ a pre zvyšok 7€. 
Kino Leopoldov
28. február 2015
https://www.facebook.com/events/311204582422574

Daj si masku a príď na brutal death grind FLESH PARTY 21

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *