Crouch vypálili varovný výstrel

Počet hardcore a metalcore kapiel na českej a slovenskej hudobnej scéne neustále rastie. Možno si ľudia už hovoria, že je to všetko na jedno kopyto. Vtedy sa objaví skupina ako Crouch a všetkých presvedčí o opaku.

Táto vyškovská partia zložená z borcov, ktorí pôsobili v kapelách ako Pigsty, Hellstrike alebo Fithyminds, valí na ľudí svoj hardcore naozaj nekompromisne. V tomto roku vydali Crouch svoj debutový album s názvom Warning Shot a ak teraz pália výstražnými nábojmi, tak môžeme byť naozaj zvedaví, čo sa bude diať, keď začnú páliť ostrými.

Crouch je hardcore kapela založená v roku 2010 vo Vyškove v zostave Bormann (Pigsty, KurF7) spev, na gitaru hrá Žofrák (ex-Moral Insanity, Cock-Tail), na basgitaru Loki (ex-The Breed, ex-Hellstrike) a na bicie nástroje Alice (ex-Saars, ex-Hellstrike). Po roku fungovania v tejto zostave nahrali demo s tromi skladbami vo vyškovskom štúdiu Davos a odohrali niekoľko koncertov. Kapela prešla personálnou obmenou, jej súčasné zloženie je Bormann na gitare a za mikrofónom, Loki na basgitare a za druhým mikrofónom, Mates na pozícii druhého gitaristu a Kršák za bicími nástrojmi. V roku 2014 kapela vyrazila na koncertné pódia s novým materiálom a na prelomu jari a leta vydala debutovú dosku Warning Shot. S vokálmi pomohli priatelia z kapiel Hellstrike, Filthy Minds a Dark Gamballe.

Ak sa o Crouch chcete dozvedieť viac, kliknite na ich Facebook alebo Bandzone.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *