Cradle Of Filth a ich nový temný videoklip ku skladbe Blackest Magic In Practice

CRADLE OF FILTH vypustili ďalší, v poradí už druhý videoklip z najnovšieho albumu Hammer Of The Witches k piesni Blackest Magic In Practice, ktorý si môžete pozrieť nižšie. Réžie sa ujal Sam Scott-Hunter, ktorý sa aj podelil o svoje dojmy z celkového výsledku:

 

„Z videa je cítiť temné šialenstvo. Blackest Magick In Practice je hlboko tragický príbeh o stratenej láske. Je to žiaľ spôsobený smútkom zo snahy získať späť milovanú osobu a vrátiť ju medzi živých; zúfalo sa držiac osoby, ktorá je preč, aj keď všetko smeruje na temnú cestu. Nechcem prezrádzať všetko, ale poviem, že najťažšou časťou produkcie bolo zakomponovanie ľudského ucha.“ Okrem ucha sa v klipe mihnú aj odrezané prsty, zuby či krv.

 

„Popri romanci, šialenstve a mágii som však chcel zachovať aj energiu kapely. Za obraznosťou textu je skvelá a energická metalová skupina zložená z úžasných hudobníkov a dúfam, že počas sledovania budú ľudia intenzitu skupiny cítiť. Je to intenzívny pohľad. Vo videu by mal byť kus šialenstva, pretože presne to je aj v piesni samotnej.“

Predošlý videoklip k piesni Right Wing Of The Garden Triptych (celú skladbu vrátane všetkých hudobných nástrojov a ženských vokálov zložil bubeník Martin Marthus Škaroupka úplne sám) si môžete pozrieť TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *