Corey Taylor vydáva novú knihu

Zdá sa, že frontman kapiel SLIPKNOT a STONE SOUR Corey Taylor to myslí so svojou spisovateľskou kariérou naozaj vážne. Po svojich predchádzajúcich knižných počinoch Seven Deadly Sins, A Funny Thing Happened On The Way To Heaven a You’re Making Me Hate You, ktoré zaznamenali veľmi pozitívnu kritiku, oznámil vydanie novej knihy s názvom America 51: A Probe Into The Realities That Are Hiding Inside The Greatest Country In The World na 11. júl 2017.

 

Ako už napovedá neobvykle dlhý názov knihy (čo však u Coreyho nie je nič nezvyčajné), kniha bude akousi sondou do vnútra americkej kultúry, pričom America 51 odkazuje na asi najslávnejšie vojenské tajné letisko Area 51, ktoré však podľa americkej vlády oficiálne neexistuje. Ako Corey povedal v nedávnom rozhovore pre The Guardian, kniha rieši všetko od politiky k sociálnemu komentáru a uvedomuje si, že ňou naštve veľa ľudí vo svojej krajine, ale všetci ostatní ju budú milovať.

 

Ako ďalej uviedol, kniha sa zameriava hlavne na to, ako bláznivá je Amerika v dnešných časoch a čitatelia si môžu byť istí, že si v nej prečítajú veľa aj o súčasných amerických voľbách. „Fakt, že Donald Trump je stále životaschopný kandidát, ma núti zjesť moje po*ebané topánky.“ Z tohto výroku je viac než zrejmé, že Corey viac sympatizuje práve s opozitnou kandidátkou  Hillary Clintonovou. Nech už americké voľby dopadnú akokoľvek, môžeme si byť istí, že reakcia Coreyho Taylora na seba nenechá dlho čakať. 


Použité zdroje:
Foto: FB interpreta

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *