Core night aj s účasťou All Tomorrows z Čile

Naša metropola východu je túto jeseň zaplavená koncertami. Mali sme tu Skiltron, aj keď s denným posunom, no nakoniec to odohrali. Budú tu portugalskí vlkodlaci Moonspell, ukrajinská mláťačka Jinjer, Obscura, ale už budúci týždeň 7. októbra budú v košickom klube Collosseum na akcii s názvom Core NIght ALL TOMOROWS. Možno je to menej zvučné meno, ale ide o kapelu, ktorú sme mali možnosť sledovať na koncertoch Meshuggah v úlohe predkapely.

 

Táto štvorica progresívnych metalistov pochádza z Čile. Na kvalite svojej hudby si dávajú veľmi záležať a ich dva albumy, ktoré im doteraz vyšli, sú plné kreativity a tvorivej energie. V roku 2011 vydali Opilion a druhý minulý rok s názvom Sol Agnates. Za 6 rokov existencie celkom slušný výkon a ten budeme očakávať aj na pódiu.

 

Support im budú robiť domáci SIX BETWEEN, košická kapela pohybujúca sa na rozmedzí žánrov thrash metal na spôsob ranej tvorby Metallicy, grunge či okrajovo nu metal. Kapelu sme videli na narodeninovej párty kapely Signature a vtedy to prítomným riadne naložili.

 

Akcia je naplánovaná na 20:00, aby ste stihli prísť z práce, dať si sprchu a ísť si to v piatok večer do Collossea poriadne užiť. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *