Comeback R.E.M. sa zatiaľ nekoná

Ak ste skalným fanúšikom R.E.M. a každý deň vstávate s nádejou, že by sa hudobníci mohli vrátiť na veľké pódiá, máme pre vás zlé správy.

Basgitarista skupiny Mike Mills v rozhovore pre magazín Rolling Stone rázne odmietol všetky špekulácie o veľkolepom návrate.

„Za naším rozhodnutím ukončiť činnosť nebolo nič iné, len to, že sme proste chceli skončiť. Žiadne drogy, žiadne hádky ani právne problémy. Jednoducho prišiel čas, aby sme to všetko ukončili,“ uviedol Mills.

Nápad skončiť a následne sa nedať znovu dohromady a urobiť turné, sa nám zdá celkom príťažlivý.

„Nápad skončiť a následne sa nedať znovu dohromady a urobiť turné, sa nám zdá celkom príťažlivý. Pochybujem, že R.E.M. ešte niekedy uvidíte na turné,“ vysvetlil jasne, a všetkým fanúšikom sa tak rozplynuli aj posledné nádeje.

„Na druhej strane, nedávno som si v New Yorku zahral s gitaristom Petrom Buckom, takže vtipné veci sa stávajú. V súčasnosti ale nemáme žiadne plány obnoviť R.E.M., no budúcnosť je zvláštne miesto,“ dodal Mills.

Skupina R.E.M. ukončila svoju aktívnu činnosť v septembri 2011 a o jej comebacku sa odvtedy špekuluje. Možno sa o pár rokov predsa len ľady prelomia a autori hitov „Everybody Hurts“ či „Man on the Moon“ ohlásia svetové turné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *