Combichrist predstavia albumovú novinku aj u nás

Americká industriálna metalová kapela COMBICHRIST je na scéne už nejaký ten rôčik. Konkrétne šestnásť. Na poli industriálneho metalu si už stihli vybudovať zvučné meno. V júni táto kapela vydáva takmer na deň presne po troch rokoch svoj nový štúdiový počin pod názvom One Fire. V poradí už deviaty radový album, samozrejme, kapela podporí svetovým turné.

 

S oznámením týchto radostných udalostí prišla však aj jedna menej pozitívna. Po trinástich rokoch kapelu opustil hlavný bubeník Joe Letz. Frontman kapely Andy LaPlegua na margo tohto odchodu poznamenal: „Joeiho odchod nemá nič spoločné s kapelou ako takou. Je to o zotavovaní, inom spôsobe života a trávení väčšieho množstva času so svojou rodinou.“ Andy jedným dychom dodáva aj to, že kapela má nový manažment, booking a aj nového bubeníka menom Will Spodnick.

 

V pozmenenej zostave táto apokalypsa plná ostrých gitár, elektroniky, pekelných bicích a rôznych temných elementov zasiahne plnou silnou aj Slovensko. Jedna z najzásadnejších kapiel svojho žánru, ktorá už roky spája fanúšikov metalu a elektronickej hudby, si urobí zastávku 21. júla v bratislavskom klube Randal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *