Čo sa skrývalo za veľkým ohlásením Guns N‘ Roses?

Legendárna kapela GUNS N‘ ROSES navnadila svojich fanúšikov na niečo veľké. Čo to bolo, sa všetci mali dozvedieť tento piatok. Neohlásené správy zo štvrtka, že to bude luxusný box set s remastrovaným prvým albumom Appetite For Destruction, ktorý slávi výročie, a kopou ďalších exkluzívnych materiálov, sa nakoniec potvrdili.

 

Edícia dostala názov Appetite For Destruction – Locked N‘ Loaded a v jednom boxe tvaru kocky sa toho nachádza naozaj veľa. Aj preto ho označili ako Sväty grál GNR. Súčasťou boxu sú teda 4 CD, na ktorých je remastrovaný debutový album, nikdy nezverejnené nahrávanie z roku 1986 označené ako Sound City Session N‘ More, zremastrované B strany singlov a EP, blu-ray audio disk s albumom, bonusové skladby a videoklipy vrátane klipu k It’s So Easy z roku 1989, ktorý nebol nikdy dokončený. To znamená, že v boxe bude 49 doteraz nevydaných skladieb.

 

Obsahovať bude aj 96-stranovú knihu s doteraz nezverejnenými fotkami z Axlovho súkromného archívu. Pribalia k tomu aj vinyly, prstene s lebkami, trsátka, plagáty, banner, lístky na koncerty a množstvo ďalšieho merchu vrátane certifikátu autenticity. Paráda, že? Veď podľa toho je určená aj cena 999 dolárov a pre celý svet je dostupných len 10 000 kusov.

https://youtube.com/watch?v=CpVrCQv3m7c

Pre tých menej bohatších je dostupná napríklad aj Super Deluxe edícia v hodnote 179 dolárov, ktorá zahŕňa 4 CD rovnaké ako box set, knihu s fotografiami, blu-ray audio disk, fotky kapely, repliky lístkov na koncert či tetovania podľa členov kapely.

 

K dispozícii sú aj samostatné vinylové platne či CD s remastrovaným debutom alebo tričká a mikiny. Tak čo, objednávate?

https://youtube.com/watch?v=BP1QwP7h0cY


Použité zdroje:
gnrmerch.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *