Čierna nikdy nezomiera

Mnohí ju považujú za vyjadrenie smútku. Každý však musí uznať, že je elegantná a v podstate sa s ňou nedá nič pokaziť. Ukážeme ti, ako byť tajomnou i sexi v metalovom šate.

Jednoduché čierne šaty obtiahnuté a priesvitné v hornej časti, v dolnej krásne zvodne tvarujúce tvoju postavu. Veľkou výhodou je, že sú elastické. Keď bude chladno, daj si k šatám tieto super voskované čierne legíny. Nemusíš byť veľká milovníčka mačiek, avšak tento vejár je skutočne unikátny a budeš ním priťahovať pohľady.

Výrazné strieborné náušnice za atraktívnu cenu tak, ako aj ich prevedenie. V kontraste k výstredným náušniciam je tento jemný strieborný náramok – ródiovaný guľkami – veľmi vhodný k akémukoľvek oblečeniu. Vonku je už síce teplejšie, občas však zavítajú chladné večery alebo upršané dni. Na tento nečas je vhodný atraktívny dlhý kardigán z príjemnej látky a, samozrejme, s kapucňou, aby si nemusela mať dáždnik.

 

Dámske sandále opäť v nesmrteľnej farbe a vhodné na to, keď sa chceš dívať na svet z väčšej výšky – vďaka zvýšenej platforme. Z príjemného materiálu je táto podprsenka s krajkou v neštandardnom prevedení. A k tomu tieto čipkované nohavičky, ktoré sa oplatia.

Chceš byť neodolateľná a sexi? Tento parfum je stvorený ako pre teba! Vyskúšaj vzorku feromónov pre ženy. Magnetifico sľubuje zvýšenie príťažlivosti žien u mužov. Nielen zjavom, ale i vôňou budeš atraktívna!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *