Chystá sa Possonium Death Fest s vražednou zostavou

Chutí vám brutal death metal? Máte radi nezastaviteľná tempá a chorobné vokály? Tak sa bude pre vás v Bratislave v Randali 18. novembra konať POSSION DEATH FEST.

 

Na vrchu line-upu nájdete totálnu zvrátenosť slammingového pekla BEGGING FOR INCEST. Chorobnosť, nepríčetnosť a totálna brutalita v podaní týchto chalanov vás rozseká na márne kúsky. Z Česka pricestujú asi najznámejší brutal deathmetalisti EPICARDIECTOMY, ktorí vedia brúsiť BDM na moderný a poriadne šťavnatý spôsob. Slovenská už pomaly legenda SANATORIUM opäť odohrá pár koncertov a jeden z nich sa bude konať aj na tejto akcii. Krvilačný BDM s mladou zostavou okolo vokálnej stálice nám možno zahrá aj ukážky z chystaného albumu.

 

Mladí a pritom poriadne natlakovaní chalani z REALMS OF CHAOS poriadne prevejú hlavy technickým BDM. Ak si pamätáte na kapelu The Infinite Within, tak práve z tejto družiny pochádza jadro zostavy REALMS OF CHAOS. Chalani z FROZEN BLOOD predvedú počernejší death metal. Česká odpoveď na slammingový BDM CONGENITAL ANOMALIES ukáže, ako sa dá hrať tento žáner svojsky, premyslene a zároveň technicky. Nedávno vydali nový album Misconception, ktorý je preplnený rýdzou kvalitou žánru. Bude to určite masaker.


Použité zdroje:
Lukáš „Bukáčo“ Polák 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *