Chystá sa ohlásenie reunionu zostavy Guns N‘ Roses z čias Appetite For Destruction?

GUNS N‘ ROSES vedia, ako poriadne naťahovať svojich fanúšikov. Tí v posledných dňoch v rôznych mestách začali vídať billboardy a plagáty, ktoré naznačovali, že tábor GNR chystá niečo veľké. A všetko to začalo v Londýne.

 

Už to, že sa opäť spojili W. Axl Rose, Slash a Duff McKagan, bola tak obrovská vec, že turné Not In This Lifetime zarobilo doteraz viac ako 230 miliónov dolárov a ešte stále trvá. Čo ďalšie veľké by mohlo prísť? Väčšina fanúšikov stále túži vidieť pokope celú pôvodnú zostavu kapely, a teda aj s gitaristom Izzym Stradlinom a bubeníkom Stevenom Adlerom. A aj keď Izzy reunion úplne odmieta, objavila sa nová nádej…

 

Tou by mali byť billboardy, plagáty či posty na sociálnych sieťach, ktoré zobrazujú lebky z obalu albumu Appetite For Destruction. Po jednom, ale aj všetky spolu. A vždy je pod nimi uvedená webstránka gnr.fm. Túto doménu si zaregistrovalo vydavateľstvu Universal Music Enterprises v marci tohto roka. A web hlása, že „prichádza deštrukcia“ (Destruction is coming).

 

Okamžite sa začali vynárať teórie, že pôjde o spoločné turné úplnej pôvodnej zostavy. Tí s realistickejším pohľadom na svet však skôr usudzujú, že by mohlo ísť o remastrovanú alebo inak špeciálnu edíciu debutového albumu Appetite For Destruction, ktorý minulý rok oslávil 30. výročie a tento rok je 30 rokov od toho, čo dobyl albumové rebríčky. Ale nie je to príliš veľa „kriku“ len pre špeciálne vydanie albumu?

 

Každopádne, Guns N‘ Roses majú okolo seba výborný marketingový tím (to ukázali už pri ohlásení turné Not In This Lifetime). Nadšenci „zbraní a ruží“ nehovoria tieto dni o ničom inom. Padla aj teória, že keď sa s celou touto kampaňou začalo v Londýne, možno to znamená, že na plánovanom koncerte na festivale Download zahrá kapela celý svoj prvý album.

 

Rozlúsknutie príde v piatok. Teda aspoň to naznačuje odpočítavanie, ktoré sa dnes objavilo na spomínanom webe. Pribudla k nemu aj hudobná ukážka so skladbou Shadow Of Your Love, ktorá sa nachádzala na EP z roku 1988, ktoré GNR vydali len v Japonsku.

 

Teraz nám neostáva nič iné, len úporne pozerať na to, ako sa čas odpočítavania zmenšuje a v piatok sledovať, čo sa nám partia okolo legendárnej dvojice Axl & Slash chystá oznámiť.

Chystá sa ohlásenie reunionu zostavy Guns N‘ Roses z čias Appetite For Destruction?

Billboardy a plagáty s grafikou debutového albumu sú rozmiestnené po všetkých kontinentoch


Použité zdroje:
loundersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *