Chuť rocku na Rocku pod Kameňom. Už tento štvrtok

Len na festivale Rock pod Kameňom môžete zažiť príchuť pravého rockového leta. Počas troch dní sa v Rekreačnej oblasti Sninských rybníkov môžete tešiť na viacero hudobných vrcholov. Na svoje si prídu rockeri, metalisti aj punkáči.

 

Prípravy na 14. ročník festivalu vrcholia. Jeho hudobné brány sa otvárajú už tento štvrtok 4. augusta krátko po štrnástej hodine. Tešiť sa môžeme na nezabudnuteľnú atmosféru hudobnej oslavy, na ktorej sa už niekoľko rokov stretávajú priaznivci rocku nielen zo Slovenska. Organizátori sa opäť postarali o to, aby mali návštevníci príjemné zážitky a komfort.

 

Hneď štvrtok sa môžeme tešiť na WANASTOWI VJECY či prekrásnu Sharon den Adel s kapelou WITHIN TEMPTATION a ich spanilú jazdu s metalovým nádychom. Prvý deň uzavrie česká legenda KABÁT. „My už festivalový set máme. Niekoľko festivalov sme už tento rok hrali a je to to samé,  je to nemenné, hráme hodinu. Kto bol na koncerte napríklad v Piešťanoch na Topfeste, de facto sa môže pozrieť na naše stránky, na nejaké diskusie. Tam ľudia píšu, ako sa im páčilo, ako to vlastne vyzeralo, niekto tam dokonca opísal celý set, tak ako to máme my napísane na svojom setliste. Takže je to hodina, asi 23 pesničiek, prierez všetkými platňami,“ uviedol o ich koncertnom sete líder kapely Kabát Pepa Vojtek.

 

Ďalšie dni vystúpia zahraničné aj domáce hviezdne chuťovky DORO, DIRKSCHNEIDER, PRIMAL FEAR, RAGE, PHANTOM 2, PETER NAGY, ALEŠ BRICHTA, DEREŠ, DYMYTRY, LIMETAL, BIJOUTERRIER, KONFLIKT, KARPINA a mnoho ďalších.

Kto ešte nemá lístok, nemal by už váhať, kapacita areálu je z dôvodov zachovania maximálneho komfortu pre všetkých návštevníkov obmedzená.


Použité zdroje:
Pavol Dráb

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *