Christmas do Vianoc nevydržia!

Nedávno vydali svoj debutový album Ceremony, absolvovali turné, hrali na najväčších na festivaloch, a teraz hlásia rozchod. Christmas sa teda Vianoc nedožijú.

Glamrocková kapela Christmas pôsobí na scéne 3 roky, odohrala viac ako 120 koncertov pred viac ako 80 000 ľuďmi, predskakovala legendám ako Nightwish a LORDI, jej spevák Jacky bodoval vo finále Hlasu Československa. Nahrala album plný hostí zo špičkových kapiel ako KABÁT, Team, Tublatanka, Slobodná Európa, The Paranoid. Toľko úspechu za tak krátky čas si veľa slovenských kapiel nepamätá, no napriek tomu to chalani zabalili.

Informácie o ukončení činnosti sa objavili na internete uverejnením úmrtného parte. Gitarista Rikki všetko vysvetlil na svojom oficiálnom blogu.

Všetky koncerty, ktoré mali Christmas na tento rok naplánované, boli zrušené. Ak vás mrzí, že ste rockerov ešte nikdy nevideli, prípadne máte obavy, že ich už nikdy neuvidíte, nezúfajte. Urobte si čas na posledné dva rozlúčkové koncerty – 26. októbra v bratislavskom klube Randal a, symbolicky 1. novembra na Sviatok všetkých svätých, v Klube 77 v Banskej Bystrici.

Christmas do Vianoc nevydržia!

Rozlúčkové koncerty na Facebook-u:

Bratislava https://www.facebook.com/events/184512721730391/
Banská Bystrica https://www.facebook.com/events/378043252323266/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *