Chris Fehn už nie je súčasťou Slipknot

Už raz boli okoli SLIPKNOT rozvírené vody kvôli vyhadzovaniu členov v prípade Joeyho Jordisona. Tentokrát tomu predchádzala výrazná hádka vo vnútri zoskupenia, ktorá vyústila do odchodu perkusionistu Chrisa Fehna, medzi fanúšikmi známeho maskou s dlhým nosom pripomínajúcou Pinocchia.

 

Čo sa vlastne stalo? Všetko ohľadom vzťahu Fehna s kolegami začalo ísť z kopca, keď ich obvinil z toho, že ho oberajú o peniaze. Chris mal totiž pocit, akoby zo zisku kapely dostával výrazne menší podiel, ako by mal a chcel preto skupinu žalovať. Najviac mu ohľadom toho ležali v žalúdku členovia na líderských pozíciách Shawn Crahan a Corey Taylor. Práve ich vinil zo svojej situácie, ktorou malo byť klamanie ohľadom výšky jeho čiasky peňazí.

 

Najskôr svet obletela správa o tom, že Fehn sa chystá kapelu žalovať a zrejme bolo iba otázkou času, kedy kapela odpovie na jeho vyhrážky, ktoré sa Chris zrejme nebude štítiť splniť. Iba pár dní na to sa na oficiálnej stránke objavil text s titulkom Správa od Slipknot: ,,Slipknot sa sústreďujú na práce na šiestom albume a nasledujúce koncerty po celom svete, tie najlepšie, aké sme kedy mali. Chris vie, prečo viac nie je členom Slipknot. Sme sklamaní z toho, že sa rozhodol na nás ukazovať prstom a vymýšľať obvinenia namiesto toho, aby robil, čo je potrebé na to, nech je aj naďalej členom Slipknot. Preferovali by sme, keby sa nevydal takouto cestou, ale evolúcia vo veciach je neoodeliteľnou súčasťou života. Nech žije Slipknot.“

 

A tak Slipknot vyhodili zo svojich radov Chrisa Fehna. Nám už teraz zostáva iba počkať si, ako sa nakoniec veci vyvinú a dúfať, že tieto incidenty neboli spúšťačom konca kapely.


Použité zdroje:
Foto: metalsucks.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *