Children of Bodom, Kamelot aj Soilwork už o pár dní v Bratislave!

Týždeň metalových legiend je pred nami. Vybavte si dovolenky, vycestujte do hlavného mesta a hlavne, pripravte si ušné bubienky. Už v stredu začíname!

Poriadny metalový „nářez“ odštartuje fínska metalová legenda Children of Bodom v stredu 20. novembra. V piatok 22. novembra otrasú vašimi dušami americkí priekopníci progresívneho metalu Kamelot a v nedeľu 24. novembra zavŕši dielo skazy švédsky metalový klenot Soilwork. Každá kapela si so sebou prinesie aj zaujímavých hostí.

Všetky spomínané koncerty sa odohrajú v bratislavskom klube MMC a vstupenky predáva sieť Ticketportal.

Children of Bodom – In your face

Children of Bodom je jedna z najslávnejších fínskych hudobných skupín. Názov skupiny pochádza z doteraz neobjasnenej trojnásobnej vraždy kempujúcich teenagerov, ktorá sa stala v lete roku 1960 pri jazere Bodom. Do dnešného dňa vydala skupina osem štúdiových albumov vrátane aktuálneho Halo of Blood. Medzi najznámejšie skladby patria Downfall, Hate Me, In Your Face, Angels Don’t Kill či Everytime I Die.

Kamelot – March of Mephisto

Americká metalová kapela Kamelot je na scéne od roku 1991. Reprezentanti progresívneho, symfonického power metalu majú na konte desať radových albumov, dve best-of nahrávky a jedno live DVD. Najnovší štúdiový album Silverthorn vydali na jeseň minulý rok. V zhruba rovnakom čase zaujal post hlavného speváka kapely Švéd Tommy Karevik, známy aj zo skupiny Seventh Wonder.

https://youtube.com/watch?v=0Qdcl67H1Jw

Soilwork – Spectrum of Eternity

Švédsky metalový klenot Soilwork sa zrodil v meste Helsingborg v roku 1995. Za takmer dvadsať rokov kariéry sa skupina predstavila po boku takých velikánov ako Black Sabbath či Iron Maiden, absolvovala desiatky vystúpení s kapelami Lamb of God či Killswitch Engage. Skupina aktuálne vydala prvý dvojalbum melodického death metalu v dejinách a Slovensko ho zažije v koncertnej premiére!

Harmonogram

Children of Bodom, Decapitated & Medeia
20. november 2013, Majestic Music Club, Bratislava
Vstupenky: 29 € / predpredaj, 35 € / na mieste
http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=18109

Kamelot & Revamp
22. november 2013, Majestic Music Club, Bratislava
Vstupenky: 22 € / prvých 100 ks, 26 € / predpredaj, 30 € / na mieste
http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=17972

Soilwork, Sybreed & Keep of Kalessin
24. november 2013, Majestic Music Club, Bratislava
Vstupenky: 24 € / predpredaj, 30 € na mieste
http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=18206

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *