Československé novinky – čo si treba všimnúť

Čo sa deje na „tvrdej“ hudobnej scéne v našom okolí? Na čo sa treba zamerať, čo stojí za pohľad a čo sa vypočutie? Prinášame vám zopár noviniek najmä od českých kapiel, spomenuli sme však aj jednu slovenskú a jednu ukrajinskú.

Insanity natočili nový klip k skladbe Ready To Row

Švajčiari Insanity, ktorí sa na hard core scéne pohybujú od roku 2007, natočili videoklip k skladbe Ready To Row! Ten má zrejme nalákať fanúšikov na pripravované európske turné, ktorého súčasťou budú aj zastávky v Čechách, a to začiatkom novembra!  Na Slovensku sa, žiaľ, neukážu.
Klip tu:

D.O.P. taktiež s novým videoklipom

Novým klipom sa môžu pochváliť aj D.O.P., ktorí iba začiatkom tohto roka vydali album pod Hardbones Productions. Sledujte tu:

HorribleCreatures zatiaľ iba makajú 

HoribleCreatures sa chystajú do štúdia, kde dajú dokopy premiérový album a klip. Thrasheri z Karlových Varov sa okrem toho chystajú na jesenné turné po Slovensku.

Stercore zverejnili nový song z pripravovaného albumu

Nová skladba WITHOUT SINS sa nesie v poriadne temnej a pekelnej atmosfére, ktorá je doplňená precíznym a hutným zvukom. Tomu všetkému kraľuje miestami až zvierací hlas frontmana Matúša.
Počúvajte tu:

Destoryself a The Good, The Bad and The Rock and Roll

To je názov posledného albumu českej kapely Destrolyself, obsahujúca desať skladieb, ktoré vás budú baviť od začiatku až do konca – a to nie iba hudbou, ale aj textami.

Denoi chystajú novú dosku  

Nový album pribudne aj na konto brnenskej kapely Denoi, ktorá kombinuje elektro a metalu. Sama kapela sa označuje ako metal dance music! Ako to asi znie? Pozrite sa na https://www.facebook.com/DenoiOfficial a potom nám napíšte, či sa vám to páčilo.

Jinjer headlinerom festivalu HARDCORE GANJASEEDS FEST

Metalisti Jinjer na čele s frontmankou Tatianou budú headlinovať festival HARDCORE GANJASEEDS!! Kde se stane jedním z hlavních Headlinerů. Show týchto Ukrajincov by ste si nemali nechať ujsť, festival sa koná 29. augusta v obci Holice.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *