Čas krochkania a chlievikovej zábavy sa blíži

Už 6. júna sa otvoria brány nášho najväčšieho kvíkacieho a krochkacieho festivalu. Na šiestom ročníku Flesh Party Open Air sa na vás chýstá 35 prevažne brutal deathmetalových, grind a slam kapiel. Vy si popri interpretoch budete môcť užiť 3 dni neviazanej zábavy, môžete sa váľať v blate, sánkovať na tráve, pobehovať v boratkách alebo aj bez nich, alebo v akomkoľvek bizarnom smiešnom kostýme, aký vám napadne.

 

Tento ročník sa uskutočnila jedna podstatná zmena. Festival sa presúva zo Serede k Trenčínu, do Campingu Rybníky v Opatovciach. Ďalšou zmenou v programe je, že tento rok nebude nedeľná afterparty, ale pribudne zahrievací deň vo štvrtok. A tak si do kalendárov poznačte dátumy 6. – 8. jún.

 

Počas festivalových dní sa predstavia kapely GENERAL SURGERY, AVULSED, HIDEOUS DIVINITY, CEREBRAL EFFUSION, ACRANIUS, RECTAL, SMEGMA, GUTRECTOMY, CENOTAPH, NERVECELL, STILLBIRTH, URTIKARIA ANAL, PORKY VAGINA, CANNIBE, 5 STABBED 4 CORPSES, POSTHUMOUS BLASHEMER, GUTTED, NUCLEAR HOLOCAUST, MINCING FURY and G.C.o.Q.D., BURST, PURULENT SPERMCANAL, AxGxI, GUTTURAL DEEPTHROAT, TORTHARRY, THE LUMP, CULT OF THE TRUE LIGHT, BETON, SUBURBAN TERRORIST, PROLAPSED, AMOCLEN, CUTTERRED FLESH, MINOR, MORTALLY INFECTED, VENDETTA FM, REALMS OF CHAOS, EJAKULUJIICI KOKOS.

 

Areál bude pre návštevníkov otvorený už od stredy a stanovanie, parkovanie či bazén a sprchy budú zadarmo. Ak plánujete kúpiť permanentku v predpredaji, zbytočne to neodkladajte, lebo s májom končí aj ich výhodnejšia cena.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *