Čaká nás Mindshifter Fest X s našľapanými kapelami

Pokiaľ sa budete nachádzať 28. januára niekde v okolí Nitry alebo radi pricestujete kvôli nadupanému line-upu, máme pre vás program na sobotný večer. Vo Frankie Rock Clube sa uskutoční MINDSHIFTER FEST X. Chystá sa tam na vás 6 kapiel, ktoré stojí za to vidieť.

 

DEHYDRATED je slovenská death metalová hviezda. Vznikli v roku 1991 a jej učinkovanie si pamätajú hlavne metláci v devädesiatych rokoch, keď boli aj tvorivo a koncertne činní. Vyšli im demá Festered FindSuffering Of The Living Mass. V roku 1993 im vyšlo splitko Burnt. Po roku 2004 sme dlhé obdobie o nich nepočuli, ale v roku 2015 sa opäť vracajú na scénu. V skvelej forme vystúpili napríklad na Rk Feste, ale chystajú sa aj na Gothoom

 

RAMCHAT, paganmetalová formácia zoskúpená okolo ex-člena Lunatic Gods Hiraxa. Kapela je od decembra zavretá v štúdiu a chystá nový album. Chuťovky z neho snáď odznejú aj v túto sobotu.

 

ELYSIUM k nám prídu spoza rieky Moravy. Prinášajú masakrálny death metal s vycibrenými gitarami. Tak nech im to poriadne hrá a dúfajme, že tentokrát bez úrazu.

 

LIQUID SPACE 9 je pražská technical space coremetalová kapela s našľapanými gitarami. Keď hrajú, prsty im skoro nevidíte.

Experimentálni deathmatlisti z Liberca NEW HATE FORM nám donesú nádielku temnoty. Celú akciu odštartujú MODERN AGE DYING, o ktorých veľa ešte nevieme, no veríme, že si pod pódiom veľa dobrého vypočujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *