Bývalý gitarista skupiny Anthrax bol zatknutý

Dan Spitz, bývalý gitarista skupiny Anthrax, bol cez Vianoce zatknutý pre domáce násilie. Podľa správ šerifa, mala medzi gitaristom a jeho ženou prebehnúť v ich dome na Floride násilná hádka.

Policajné dokumenty naznačujú, že Spitz chytil manželku okolo krku a snažil sa ju udusiť. Stalo sa tak v deň, keď boli spolu po dlhšom odlúčení, keďže pár žije od minulého roka oddelene.

 

Samotná manželka Candi však incident popisuje ako „veľké nedorozumenie“ a nemá žiadne plány vyhrocovať napätie.

Rodina prežila náročné obdobie, kedy obaja trpia radom zdravotných problémov a dvojica zároveň bojuje so snahou vychovávať autistické dvojčatá. Tie čiastočne prispeli k tomu, aby sa Dan vrátil k hudbe s aktuálnou skupinou Red Lamb.

 

Úroveň stresu v domácnosti je astronomická.

Candi pre GossipExtra povedala: „Úroveň stresu v našej domácnosti je astronomická. Dvojčatá trpia autizmom a Danovi hrozí, že sa u neho prejaví Parkinsonova choroba.“

„Moja mama by nikdy nevolala 911. Boli sme spolu a popíjali víno, pričom on len niečo odvrkol.“

Candi dodala, že jediný moment násilia by mohlo byť to, že keď Dan balil veci do tašky, tak balil aj jej veci. Ona mu však stála v ceste. „Nič, čo sa píše v policajnej správe, nie je pravda. Neudrel ma a ani sa mi nesnažil ublížiť. Len ma odsotil a ja som si pomliaždila rameno.“

Dan Spitz bol prepustený po tom, ako strávil noc v policajnej cele. Candi po incidente zverejnila fotografiu, na ktorej sa bozkávajú pri návšteve ZOO v Miami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *