Butcher Babies sú pripravené na reparát u susedov

Vráťme sa na skok do minulosti. Určite mnohých veľmi zarmútilo, keď v júni 2015 prišla správa, že kapela BUTCHER BABIES odriekla svoju účasť na turné s Fear Factory, a tak nenavštívili v júli ani Čechy, ani Slovensko. Avšak po troch rokoch sa dočkáme nápravy. Tento raz zavítajú Butcher Babies do Čiech ako hlavná hviezda. Slovensko, bohužiaľ, nenavštívia.

 

Kapela, ktorá sa asi najviac zapisuje do povedomia metalovej pospolitosti dvoma charizmatickými speváčkami, sa predstaví 9. marca v pražskom klube Futurum. Americké mäsiarky plánujú predstaviť predovšetkým svoju ešte teplú novinku Lilith. Určite však svojich verných potešia aj niektorými kúskami zo svojich predošlých dosiek.

 

Butcher Babies so sebou privezú aj ďalšiu americkú kapelu EYES SET TO KILL. Ich hudba rovnako v sebe snúbi živelnosť, ženský pôvab, tvrdé riffy, melodické časti, čistý vokál aj scream. Určite sa všetci fanúšikovia tohto žánru majú na čo tešiť. Butcher Babies sú teda konečne opäť na dosah, a tak vás nepochybne neodradí ani to, že koncert končí už o 21:30 kvôli plánovanej diskotéke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *