Bubeník System Of A Down vydá album plný hviezd, nechýba ani Serj

John Dolmayan je známy predovšetkým ako bubeník legendárnej kapely System Of A Down. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú už 14 rokov od kapely nové piesne, no tie sú zatiaľ v nedohľadne. Nedávno John oznámil, že plánuje vydať album s jeho projektom THESE GRAY MEN. A hosťami poteší aj nejedného fanúšika kultových SOAD.

 

Jedným z hostí je totiž spevák Serj Tankian. Ten si stúpol pred mikrofón v dvoch skladbách. No okrem Serja sa na ešte nepomenovanom albume predstaví aj Matt Shadow, frontman skupiny Avenged Sevenfold, či gitarista Tom Morello z Rage Against The Machine. ,,Stále na tom pracujem. Album vydám počas nasledujúcich štyroch mesiacov. Všetky skladby sú hotové, no nahrávame do nich ešte sláčiky,“ nechal sa počuť John v rozhovore pre portál Soadmexico.

 

Vyjadril sa aj k špekuláciám o možných nových nahrávkach SOAD. Vášne rozpútali vyjadrenia basáka Shava Odadjana. Ten sa pre portál Heavy Concequence vyjadril, že sa to môže stať. ,,Nestalo sa medzi nami nič strašné, čo by znemožnilo stretnúť sa v štúdiu a pracovať. Všetko je len záležitosťou vkusu. Myslím, že sa to všetko stane. Nebojím sa, vôbec sa o to nebojím,“ povedal John v rozhovore.


Použité zdroje:
consequenceofsound.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *