Bryan Adams príde k nám už štvrtýkrát

V roku 2006 odohral jeden z prvých koncertov v novootvorenom štadióne v Košiciach kanadský spevák BRYAN ADAMS. Teraz v rámci 10. výročia Steel Arény vystúpi na tomto mieste opäť. Jeho v poradí štvrtý koncert na Slovensku sa bude konať 8. októbra 2016.

 

Na koncert spred desiatich rokov rado spomína 9300 návštevníkov. Tento rok si jeho veľkolepú šou môžeme užiť v rámci turné Get Up  k trinástemu, rovnomennému albumu. Turné odštartovalo v Austrálii a v Košiciach to bude jeho jediná zastávka na Slovensku. Predtým sa u nás predstavil v roku 2003 v Bratislave, 2006 v Košiciach a 2012 znovu v hlavnom meste.

 

57-ročný spevák Bryan Adams patrí medzi najväčších rockových umelcov. Na svojom konte má trinásť štúdiových albumov, päť live a päť kompilačných albumov, mnoho nezabudnuteľných hitov ako napríklad (Everything I Do) I Do It For You, za ktorý získal aj cenu Grammy, bol trikrát nominovaný na Oscara a päťkrát na Zlatý glóbus, je vlastníkom hviezdy na Chodníku slávy, držiteľom najvyššieho kanadského civilného vyznamenania Order Of Canada, ambasádorom nadácie pre nepočujúcich Hear The World a zakladateľom charitatívnej organizácie The Bryan Adams Foundation v južnej Ázii. Tiež je úspešným fotografom. Necháte si ujsť možnosť vidieť takúto osobnosť naživo?

 

„Máme voľných posledných pár stoviek lístkov, z toho väčšina na státie. Tie stoja 39 eur. V zadných sektoroch je cena vstupenky 52 eur, kde je miest ešte dostatok, o niečo bližšie k pódiu je v dvoch sektoroch cena 55 eur. Opäť sektory bližšie po oboch stranách- vľavo aj vpravo sú takmer vypredané a tie, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti stageu a po bočných stranách sú úplne rezervované. V areáli majú návštevníci k dispozícii občerstvenie v bufetoch na oboch stranách alebo v hornom bare. Pre tých, ktorí pricestujú zo vzdialenejších miest Slovenska, je ubytovanie možné v niektorom z blízkych hotelov, ako Gloria Palac, Centrum, Bristol, Privilege, Hilton a ďalšie,“ upozorňuje zástupca organizátora Arena Ppromotion a generálny manažér Steel Arény Igor Havrila. Tak neváhajte a kúpte si lístok v sieti Ticketportal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *