Bryan Adams po desiatich rokoch v Košiciach

Na Slovensko sa vracia jeden z najlepších rockových umelcov na svete. BRYAN ADAMS zahrá 8. októbra 2016 v košickej Steel Aréne, kde sa naposledy predstavil pred desiatimi rokmi a bol jedným z prvých interpretov, ktorí tam hrali.

 

„Koncert Bryana Adamsa v Steel Aréne bol druhým v poradí a pamätám si na neho ako na pohodového chlapíka bez akýchkoľvek manierov. Hala bola úplne plná a ľudia nevedeli zohnať lístky. Prvú vec, ktorú po príchode urobil, bolo, že nechal zrušiť zábrany oddeľujúce VIP sektor, pretože všetkých fanúšikov si váži rovnako a nerobí medzi nimi žiadne rozdiely. Koncert bol skvelý, priam výnimočný, preto niet pochýb, že jeho hity opäť rozospievajú a dostanú do varu celú halu,“ spomína generálny manažér Steel Arény Igor Havrila.

 

Bryan Adams už viac ako tri desiatky rokov koncertuje po celom svete a jeho najväčšie hity ako Summer Of 69 či Run To You s ním spievajú fanúšikovia na šiestich kontinentoch. Na pripravovanom turné zahrá okrem overených hitov aj nové skladby z posledného albumu Get Up. Na tvorbe tohto albumu sa opäť podieľal Jim Vallance a natáčala sa postupne jedna pieseň za druhou v priebehu niekoľkých rokov. Producentsky sa na ňom prejavil Jeff Lynne, ktorý produkoval albumy aj The Beatles. Pilotný singel Brand New Day znel rádiami v septembri 2015.

 

Kto si slovenskú zastávku turné Get Up nechce nechať ujsť, lístky si môže kúpiť už od 8. apríla v sieti Ticketportal. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *