Brutal Assault zahusťuje svoj line-up

Festival BRUTAL ASSAULT hlási ďalšie mená do zostavy pre rok 2017. Legendárni Švédi CLAWFINGER sa síce po svojom poslednom vystúpení na tomto festivale pred štyrmi rokmi rozpadli, no od vtedy sa občas objavia na nejakej akcii. Výnimkou nebude ani tohtoročný Brutal, ktorý sa uskutoční 9. – 12. augusta v Josefovské pevnosti. Oznámené však boli aj ďalšie kapely.

 

Organizátori pridali na zoznam účinkujúcich ruský pohanský kmeň ARKONA, progresívnych deathmetalistov/coreistov BORN OF ORISIS, spoluzakladateľov viking metalu EINHERJER, po minuloročnom skvelom výkone prídu opäť GRUESOME a návrat hlásia aj metalcoreoví WALLS OF JERICHO. S novým albumom prídu MALIGNAT TUMOUR, z Írska dorazia MOURNING BELOVETH a predstaví sa aj nová deathmetalová kapela THE LURKING FEAR.

 

Svojich 30 rokov existencie špeciálnym setom oslávi švajčiarsky SAMAEL, ktorý sa objaví po boku francúzskych atmosférických experimentátorov na boli black a death metalu SVART CROWN. Kompletný zoznam všetkých ohlásených kapiel je dostupný na webe festivalu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *