BRUTAL ASSAULT oslavuje 20 rokov!

Znie to neuveriteľne, ale je to tak – hudobný festival Brutal Assault oslavuje tento rok 20 rokov! V priebehu štyroch dní sa na troch pódiách predstaví viac ako 100 kapiel z celého sveta.

Aj pre to sa Brutal Assault považuje za jednu z najprestížnejších metalových akcií na svete. Tisíce fanúšikov si opäť budú môcť vychutnať jedinečnú atmosféru, ktorú produkuje kombinácia rozličných metalových subžánrov a historický duch habsburskej vojenskej pevnosti.

Tohtoročné výročie sa bude oslavovať vo veľkom, a to line-upom doslova nabúchaným kapelami „strednej veľkosti“ bez dôrazu na veľkého headlinera. To umožní najväčšiemu množstvu fanúšikov vychutnať si čo najväčšie množstvo ich obľúbených kapiel.

Po prvý raz si fanúšikovia môžu vygenerovať vlastný plagát s kapelami, ktoré sa im z tohtoročného line-upu páčia najviac a navyše sa majú šancu vyhrať vstupenku – viac info nájdete na http://my.brutalassault.cz/cs/.

Aj tento rok nás čakajú drobné zmeny, ktoré by mali skvalitniť pobyt na festivale. Najväčšia zmena sa bude týkať rozšírenia výstavných priestorov  o jeden špeciálny stage, na ktorom prebehnú špeciálne koncerty, o ktorých ale organizátor nechce hovoriť viac – aspoň zatiaľ.

Festival sa už tradične koná v areáli vojenskej pevnosti Josefov v Jaroměři a uskutoční sa v termíne od 5. do 8. augusta.

Viac informácií o festivale ako aj kompletný line-up nájdete na oficiálnych stránkach www.brutalassault.cz, prípadne sledujte aj FB profil festivalu www.facebook.com/brutalassaultfest.

BRUTAL ASSAULT oslavuje 20 rokov!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *