Brian May a Kerry Ellis na Slovensku

Na jar sa Brian May a Kerry Ellis vydajú na koncerty po strednej a východnej Európe. V rámci turné One Voice sa 9. marca 2016 zastavia v Bratislave v Incheba Expo Arene.

 

Už dva albumy, Anthems a Acoustic By Candlelight, spolu nahrali legendárny gitarista kapely Queen a hviezda West Endu či Broadway. Nedávno vydali skladbu One Voice, ktorú zložila Ruth Moody. „Táto skladba je v podstate umením v záujme umenia. Pre mňa osobne je to niečo, na čo som obzvlášť hrdý, s úžasnými vokálmi Kerry Ellis… ale táto skladba v sebe nesie aj krištáľovo čistý odkaz pre nás ľudí – máš hlas…a tvoj hlas môže niečo zmeniť,“ nechal sa počuť Brian May.

Projekt týchto dvoch umelcov sa zrodil po konkurzoch na muzikál We Will Rock YOu – The Musical v Londýne, kde Kerry hrala hlavnú postavu Meat. Brian May práve skončil turné s Queen po Južnej Amerike. „Som poctený, že sa opäť vraciam do strednej a východnej Európy a veľmi sa na to teším. Od roku 1986 som tu hral už mnohokrát. V podstate to pre mňa bude niečo ako 30. výročie,“ hovorí.

 

Koncert, na ktorý si vstupenky môžete kúpiť na stránke www.xl.sk, prinesie zmes klasických rockových hitov vrátane tých od kapiel Queen či Beatles.  

Brian May a Kerry Ellis na Slovensku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *