Brazílčania Semblant prvýkrát zavítajú na Slovensko (aktualizované)

Jedna z najznámejších brazílskych melodic deathmetalových kapiel SEMBLANT na čele s charizmatickou Mizuho Lin prichádza v rámci európskeho turné po prvýkrát na Slovensko. Odohrajú tu jediný koncert v rámci Slovenska, Česka, Maďarska a Rakúska. Tvorba kapely predstavuje jedinečnú zmes melodického death metalu s prvkami dark/gothického metalu, ktorý u nás predvedú 8. septembra v bratislavskom Randali.

Skupina vznikla v roku 2006, po niekoľkých zmenách v zostave sa zastabilizovala a postupne sa prepracovala medzi najdôležitejšie metalové zostavy v Brazílii. Je tiež považovaná za jednu z prvých „Vampiric“ metalových skupín v krajine. Napriek špecifickým charakteristikám nie je možné presne označiť zvuk kapely a konkrétne ich zaradiť do hudobného štýlu. Skupina má extrémne ťažký zvuk (vedený dvomi sedemstrunovými gitarami a rýchlymi a presnými bicími) plus veľa všestranných vokálov, ktoré prezentuje Sergio a sexi Mizuho.

Ako support sa predstavia fínska modernmetalová kapela AS I MAY, ktorá kombinuje melodický metal, post hardcore a metalcore, talanski melodicmetalisti SECRET RULE a francúzi hrajúci symfonický metal BENEATH SINS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *