Bratislavu prídu dobyť Hollywood Undead

Čoraz častejšie si kladieme otázku, čo bude nasledovať po kapelách ako Korn, Linkin Park či Limp Bizkit. Svet potrebuje nové kapely ako soľ. A práve do nášho hlavného mesta príde v apríli jedna z kapiel, ktorá má pred sebou skvelú budúcnosť. HOLLYWOOD UNDEAD.

Spojenie rockových či metalových prvkov s rapom sa teší aj v našej zemepisnej šírke veľkej obľube. Preto po úspešnom vystúpení na minuloročnom Topfeste sme opäť od Agentúry Topest dostali možnosť užiť si aj klubový koncert v rámci európskeho turné. Koncert sa uskutoční v priestore Refinery Gallery v Bratislave. Ten dátum, na ktorý každý fanúšik netrpezlivo čaká, je 6. apríl 2016. Energická šou, ktorá rozhýbe aj tých najodolnejších koncertových postávačov. Už pri prvých tónoch nebude ľahké sa udržať na jednom mieste a pri hitoch ako We Are či  Everywhere I Go to už bude poriadne divoký zážitok. 

Spolu s Holywood Undead vystúpi ako predkapela aj americká skupina ATILLA. Kapela si svoje meno zvolila podľa kráľa ríše Hunov, slávneho Attilu. Tvrdé riffy a rap, to je určite vhodne zvolená predkapela, ktorá fanúšikov dokonale rozohní. V minulosti sa už Attila zúčastnili turné s kapelami ako Black Veil Brides či Falling in Reverse. Lístky na koncert sú v predaji tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *